Image Alt

Retail

Retail

Tworzymy profesjonalne oprogramowanie usprawniające funkcjonowanie zarówno dużych sieci handlowych, jak i mniejszych przedsiębiorców. Od podstaw projektujemy i tworzymy innowacyjne rozwiązania samoobsługowe, a także programy ułatwiające inwentaryzację, tworzenie cenówek i wspierające sprzedaż bezpośrednio na sklepie. W naszym portfolio posiadamy szereg dedykowanych dla handlu aplikacji m.in. Jantar Retail czy Jantar Retaill Managment System (RMS).

W ramach usług oferujemy integrację z istniejącymi już systemami informatycznymi m.in. Cegid, Diebold Nixdorf, TC POS, NCR czy Insoft. Dla wielu międzynarodowych klientów dostosowujemy oprogramowanie sprzedażowe do lokalnych przepisów prawnych i funkcjonalnych w różnych częściach świata będą dla nich centrum kompetencji. Częścią tych działań jest dostarczanie integracji z systemami sprzedażowymi urządzeń fiskalnych (driverów) i terminali płatniczych (EFT).

Jsoftware ściśle współpracuje przy wdrożeniach z Jservices co jest gwarantem zaimplementowania przetestowanych przez nas rozwiązań w ustalonym z klientem zakresie.

Działania

⦁ Sprawne zarzadzanie siecią handlową
⦁ Usprawnienie obsługi klienta m.in. samoobsługa, systemy kolejkowe, lojalnościowe
⦁ Tworzenie aplikacji mobilnych wspomagających kontakt z klientem i funkcjonowanie sklepu
⦁ Wspomaganie stategii omnichannel
⦁ Łatwa i kompleksowa obsługa gospodarki w magazynie
⦁ Szybki i łatwy dostęp do pełnej historii zdarzeń zachodzących w ramach sieci handlowej
⦁ Optymalizacja procesów i efektywności wykorzystania zasobów
⦁ Redukcja kosztów